تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

به وبگاه رسمی ایران هلی شات ارایه دهنده‌ی خدمات تخصصی عکسبرداری هوایی و هلی شات (تصویربرداری هوایی) و خدمات گیمبال دستی خوش آمدید. در اینجا می‌توانید با خدمات ایران هلی شات بیشتر آشنا شوید، نمونه‌ی کارهای ما را ببینید و در صورت تمایل از خدمات ما بهره‌مند شوید.

عضویت در خبرنامه ایران هلی شات
با عضویت در خبرنامه‌ی ایران هلی شات، از جدیدترین اخبار، ویدیو‌ها و عکس‌های ما آگاه شوید

صفحه‌های ایران هلی شات

گفت و گوی زنده

We are Online! All the time!

گروه ایران هلی شات با عنایت به تجربه ی خود در حذف ارتعاشات ناشی از پرواز مولتی روتور و هلی کوپتر، خدمات تصویربرداری گیمبال دستی (استدی کم استابیلایز شده) را ارایه می دهد. امروز در کشور گیمبال دستی را با نام رونین، استدی کم یا گیمبال شناخته می شود. گیمبال دستی برای دوربین ها و لنزهای مختلف قابل استفاده است. دوربین و لنز پس از انتخاب توسط گروه فیلمبرداری خدمت گیرنده ی محترم، توسط گروه ایران هلی شات تنظیم و برای کار مناسب سازی می شوند.

سپس مجموعه ی گیمبال و دوربین به سه روش زیر می تواند در اختیار خدمت گیرنده ی محترم قرار بگیرد:

1. گیمبال

در این حالت، گیمبال در اختیار مشتری قرار می گیرد، سپس مشتری محترم با فیلمبردار خود تصاویر را تهیه می نماید.

2. گیمبال با یک اپراتور

در این حالت، همکار گروه ایران هلی شات در خدمت مشتری محترم برای تهیه تصاویر مورد علاقه ی مشتری راهی محل تصویر برداری مشتری می شود. این همکار اپراتور و فیلمبردار است.

3. گیمبال با دو اپراتور

در این حالت گیمبال دستی همراه با دو اپراتور که یکی حمل کننده ی گیمبال و دیگری فیلمبردار است در خدمت مشتری محترم قرار می گیرد. تصاویر با لینک بی سیم به صورت HD در محل استقرار فیلمبردار روی دو مانیتور که یکی برای مشاهده ی فیلمبردار و دیگری برای مشاهده ی کارگردان می باشد، پخش می شوند. این حالت برای برداشت های طولانی (Long Take) مناسب است و به تازگی برای ساخت تیزری از باغ موزه ی دفاع مقدس مورد استفاده قرار گرفت.

برای رزرو خدمات با ما تماس بگیرید.