تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

به وبگاه رسمی ایران هلی شات ارایه دهنده‌ی خدمات تخصصی عکسبرداری هوایی و هلی شات (تصویربرداری هوایی) و خدمات گیمبال دستی خوش آمدید. در اینجا می‌توانید با خدمات ایران هلی شات بیشتر آشنا شوید، نمونه‌ی کارهای ما را ببینید و در صورت تمایل از خدمات ما بهره‌مند شوید.

عضویت در خبرنامه ایران هلی شات
با عضویت در خبرنامه‌ی ایران هلی شات، از جدیدترین اخبار، ویدیو‌ها و عکس‌های ما آگاه شوید

صفحه‌های ایران هلی شات

گفت و گوی زنده

We are Online! All the time!

س. روش رزرو خدمات تصویربرداری هوایی را توضیح دهید.

ج. مشتریان خدمات در ابتدا با ما ارتباط برقرار می‌کنند و از شرایط و قیمت خدمات آگاهی می‌یابند. سپس با عنایت به قرارداد فی‌مابین و وضعیت جوی روز تعیین و آخرین هماهنگی‌ها صورت می‌گیرد. در روز تعیین شده، گروه ایران هلی شات با حضور در محل مورد نظر کارفرما اقدام به تهیه‌ی تصاویر هوایی مورد نظر می‌کند.

س. آیا امکان مشاهده زنده تصاویر روی زمین برای انتخاب بهتر قاب‌ها و سوژه وجود دارد؟

ج. بله. امکان مشاهده‌ی زنده‌ی تصاویر و کنترل از راه دور دوربین در سه محور (pan، tilt و roll) از روی زمین وجود دارد.

س. قیمت خدمات ایران هلی شات چگونه تعیین می‌شود؟

ج. قیمت خدمات بیش از هر چیز به میزان سختی، ریسک و زمان کار بستگی دارد. قیمت های روزانه به سه صورت تمام روز تهران، نیم روز تهران و تمام روز شهرستان تقسیم می شوند. برای آگاهی از قیمت خدمات با ما تماس بگیرید.

س. آیا دوربین‌های Panasonic GH4 و BlackMagic Pocket Cinema Camera روی هردو بالگرد هدهد2 و چندروتوره هدهد3 قابل نصب و استفاده است؟

ج. بله. هر سه دوربین BMPCC و Canon 5D Mark III و Panasonic GH4 روی هر دو پرنده گروه تصویربرداری هوایی ایران هلی شات قابل نصب و کاربری هستند.

س. آیا نمونه‌کارهایی که در وبسایت برای بارگذاری مستقیم قرار داده‌اید با نمونه کارهای به اشتراک گذاری شده در آپارات متفاوت هستند؟

ج. بله. آنها قطعاً از جهت کیفیت فرق دارند! نمونه‌هایی که به صورت مستقیم از وبسایت بارگذاری می‌شوند با کیفیت HD و بعضاً Full HD هستند.

س. چرا شما روی عکس‌ها و فیلم‌هایی که به عنوان نمونه در سایت می‌گذارید آرم بزرگ یا واترمارک قرار می‌دهید؟

ج. زیرا متاسفانه برخی می‌کوشند با سرقت نمونه کارهای دیگران برای خود سابقه‌ای بسازند! با اینکه ایران هلی شات از آرم و واتر مارک استفاده می‌کند، باز هم شاهد crop شدن و کپی شدن کارها هستیم. متاسفانه افراد فاقد صلاحیت و بی اخلاق بعضی از کارها را که از تلویزیون پخش شده است را نیز کپی و به نام خود منتشر می‌کنند.

س. آیا ممکن است روی بالگرد‌ هدهد2 و چند روتوره‌ی هدهد3 دوربین‌های دیگر با کاربری های دیگر نصب نمود؟

ج. به وزن، نحوه‌ی تغذیه، نحوه‌ی پایدار سازی بستگی دارد. برای دانستن پاسخ این سؤال حسب مورد با ما تماس بگیرید.

س. آیا شما عکسبرداری هوایی (still photography) نیز انجام می‌دهید؟

ج. بله. این کار را با دوربین Canon 5D Mark III اجرا می‌کنیم. برای این امر هر چند قیمت قابل مذاکره است، اما پیشنهاد می‌شود برای هر محل تصویر برداری چندین عکس در نظر گرفته شود تا ماحصل برای کارفرما اقتصادی باشد.

س. آیا ارایه‌ی خدمات تصویربرداری هوایی شما به پایتخت محدود می‌شود؟

ج. خیر. ما آماده‌ی ارایه‌ی خدمات در اقصی نقاط کشور و کشور‌های همسایه هستیم. تمام وسایل پرنده‌ی ما به سرعت در جعبه‌های مخصوص حمل قرار می‌گیرند و آماده‌ی مسافرت به محل تصویربرداری هوایی می‌شویم. ما بارها به نقاط مختلفی در ایران سفر و تصاویر هوایی تهیه کرده ایم.

س. آیا می‌توانید در فضاهای بسته پرواز کنید؟

ج. بله. با مولتی روتور هدهد3 می‌توان در سالن‌ها، سوله‌ها و اماکن مسقف دیگر پرواز کرد. هدهد3 کاملاً پایدار است و در فضاهای بسته‌ای که مساحت کافی داشته باشند به سهولت می‌توان با آن تصویربرداری نمود.

س. به صورت پیوسته چه مدت می‌توانید پرواز کنید؟

ج. پرنده هدهد3 با هر پک باتری 16 دقیقه و هدهد 2 با هر پک باتری 35 دقیقه پرواز داده می‌شود. برای هر دو پرنده هدهد2 و هدهد3 به تعداد کافی پک‌های باتری پر به محل پرواز حمل می‌شود. ایستگاه شارژ قابل حمل باتری‌ها را که پس از هر پرواز خالی هستند، شارژ می‌نماید. با این شرایط در تمام روز باتری پر برای پرواز موجود خواهد بود. برای تأمین انرژی ایستگاه شارژ به برق شهر یا ژنراتور نیاز است.

س. بالگرد‌های بدون سرنشین گروه ایران هلی شات حداکثر تا چه ارتفاعی پرواز می‌کنند؟

ج. این امر عمدتاً به موضوع ارتفاع محل نشست و برخاست از سطح دریا بستگی دارد. با این همه در بیشتر شرایط حداکثر ارتفاع پروازی با قید نیاز یا عدم نیاز تعیین می‌شود. به بیان بهتر در اکثریت قریب به اتفاق مواقع ارتفاع مورد نیاز برای تهیه‌ی تصاویر هوایی (حتی به صورت God Angle) بسیار کمتر از توانایی ما بوده است. خیلی از بزرگان تصویربرداری هوایی دنیا معمولاً حداکثر تا ارتفاع 130 متری از سطح زمین پرواز می‌کنند که این حد از ارتفاع برای ما به سهولت دست یافتنی است.

س. آیا می‌توان تصاویر هوایی ایران هلی شات را به صورت زنده پخش تلویزیونی نمود؟

ج. بله با توجه به تأخیر ناچیز ثبت و ارسال تصاویر این امکان وجود دارد که تصاویر هوایی گروه ایران هلی شات به صورت زنده ارسال و پخش شوند.

س. چگونه می‌توانم بدون مراجعه به وب سایت از آخرین اخبار شما مطلع شوم؟

ج. کافی است با وارد کردن نام و رایانامه‌ی خود در خبرنامه ایران هلی شات عضو شوید.

س. سؤال‌هایی که پاسخشان را پیدا نمی‌کنم چگونه بپرسم؟

ج. با مراجعه به بخش ارتباط با ما سوالات خود را مطرح نمایید.