تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

به وبگاه رسمی ایران هلی شات ارایه دهنده‌ی خدمات تخصصی عکسبرداری هوایی و هلی شات (تصویربرداری هوایی) و خدمات گیمبال دستی خوش آمدید. در اینجا می‌توانید با خدمات ایران هلی شات بیشتر آشنا شوید، نمونه‌ی کارهای ما را ببینید و در صورت تمایل از خدمات ما بهره‌مند شوید.

عضویت در خبرنامه ایران هلی شات
با عضویت در خبرنامه‌ی ایران هلی شات، از جدیدترین اخبار، ویدیو‌ها و عکس‌های ما آگاه شوید

صفحه‌های ایران هلی شات

گفت و گوی زنده

We are Online! All the time!

افزوده شدن دوربین پاناسونیک GH4 به جمع دوربین‌های ایران هلی شات تعداد دوربین‌های مورد استفاده‌ی این گروه در تصویربرداری هوایی را به عدد 3 رسانده است. پیش از این دو دوربین بلک مجیک پاکت (blackmagic pocket cinema camera) و دوربین Canon 5D Mark III در تصویربرداری هوایی مورد استفاده‌ی این گروه قرار می‌گرفتند.

دوربین پاناسونیک GH4 می‌تواند تصاویر را با کیفیت 4K ضبط نماید. کیفیتی معادل 16.05 megapixels دارد. پاناسونیک که جزء اولین تولید کنندگان دوربین‌های 4/3 است، با ارائه مدل GH3 توانایی‌های چنین دوربین‌هایی را در فیلم‌برداری و عکس برداری برای همه به اثبات رساند. جالب اینجاست که قبل از این که GH3 قدیمی شود و رقبا بتوانند از این مدل سبقت بگیرند پاناسونیک بار دیگر با مدل GH4 دل از همه برد. توانایی ضبط تصاویر با کیفیت 4K در این دوربین در کنار عکس برداری با کیفیت، آن را به یکی از بهترین انتخاب برای کاربرانی که به دنبال زدن دو نشان با یک تیر اند است.
این دوربین با به کار گیری یک سنسور 16 مگاپیکسلی جدید در کنار پردازنده توانمند Venus Engine 9AHD می‌تواند با سرعت 12 فریم بر ثانیه به صورت پیاپی عکاسی نماید. پاناسونیک در ساخت این دوربین کوچک سنگ تمام گذاشته و از چشمی و نمایشگر گرفته تا سنسور و پردازنده، همه و همه دست خوش بهینه سازی شده‌اند تا بهترین کیفیت عکس و ویدیو را برای کاربران این دوربین به ارمغان آورند.