تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

به وبگاه رسمی ایران هلی شات ارایه دهنده‌ی خدمات تخصصی عکسبرداری هوایی و هلی شات (تصویربرداری هوایی) و خدمات گیمبال دستی خوش آمدید. در اینجا می‌توانید با خدمات ایران هلی شات بیشتر آشنا شوید، نمونه‌ی کارهای ما را ببینید و در صورت تمایل از خدمات ما بهره‌مند شوید.

عضویت در خبرنامه ایران هلی شات
با عضویت در خبرنامه‌ی ایران هلی شات، از جدیدترین اخبار، ویدیو‌ها و عکس‌های ما آگاه شوید

صفحه‌های ایران هلی شات

گفت و گوی زنده

We are Online! All the time!

دوربین BlackMagic Pocket Cinema Camera یک دوربین سینمایی با قابلیت فیلمبرداری است که در قالب راهبردی جدید برای تصویربرداری هوایی به مجموعه‌ی امکانات گروه ایران هلی شات افزوده شده است.

این دوربین به همراه لنز خود پس از نصب بر روی پایدار ساز تصاویری بدون لرزش، Full HD، حرفه ای و منحصر به فرد را در تصویر برداری هوایی به دست خواهد داد.

مجموعه‌ی دوربین، لنز و پایدار ساز بر روی هر دوپرنده‌ی هدهد2 و هدهد3 قابل نصب و کاربری است. همانند بقیه‌ی راهبرد‌های ایران هلی شات در این راهبرد نیز قابلیت دریافت زنده‌ی تصاویر در ایستگاه زمینی و کنترل سه محوره‌ی دوربین از راه دور وجود دارد. با این تفاوت که قابلیت انتقال زنده‌ی تصاویر به صورت HD وجود دارد.

پایدار ساز

قابلیت حرکت pan نامحدود 360 درجه‌ی پیوسته به همراه tilt بین منفی 50 تا مثبت 140 درجه و roll بین منفی 40 تا مثبت 40 درجه به فیلمبردار اجازه‌ی هر حرکتی را می‌دهد. سرعت بالای گردش در دو محور pan و tilt نیز فرصت جبران حرکت‌های بالگرد را به مجموعه‌ی دوربین و پایدار ساز می‌دهد.

دوربین

چه چیزی باعث می‌شود که فیلم، فیلم به نظر برسد؟ نرخ فریم ها، عمق میدان و نویز و عوام دیگر بخشی از پاسخ هستند، اما مدیران فیلمبرداری همگی بر این باورند که Dynamic Range علت اصلی است. دوربین‌هایی که Dynamic Range باریک تری دارند، موجب می‌شوند که نواحی درخشان پف کنند و سایه‌ها نابود شوند. دوربین سینمایی جیبی Blackmagic از سنسوری بهره می‌برد که 13 ایست از Dynamic Range را می‌گیرد، بر همین اساس جزییات بیشتری به دست می‌آید و تصاویری که مانند فیلم هستند دریافت خواهید کرد.

دوربین تصاویر را با حجم بالا و به صورت RAW ضبط می‌کند طوری که بتوان بعداً هر فریم را به صورت کامل از هر نظر مورد ویرایش قرار داد.

ویژگی‌های کلیدی:

Effective Sensor Size: 12.48mm x 7.02mm

Effective Resolution: 1920 x 1080

Shooting Resolutions: Lossless CinemaDNG RAW and Apple ProRes 422 (HQ) at 1920 x 1080

Frame Rates: 23.98p, 24p, 25p, 29.97p, 30p

Dynamic Range: 13 stops

 

اطلاعات بیشتر درباره‌ی دوربین BlackMagic Pocket Cinema Camera

لنز

OLYMPUS M.ZUIKO DIGITAL ED 12mm f/2.0 لنزی super wide است که پس از نصب آن، می‌توان مجموعه‌ی دوربین و لنز را روی پایدار ساز نصب نمود.

اطلاعات بیشتر در مورد لنز