تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

به وبگاه رسمی ایران هلی شات ارایه دهنده‌ی خدمات تخصصی عکسبرداری هوایی و هلی شات (تصویربرداری هوایی) و خدمات گیمبال دستی خوش آمدید. در اینجا می‌توانید با خدمات ایران هلی شات بیشتر آشنا شوید، نمونه‌ی کارهای ما را ببینید و در صورت تمایل از خدمات ما بهره‌مند شوید.

عضویت در خبرنامه ایران هلی شات
با عضویت در خبرنامه‌ی ایران هلی شات، از جدیدترین اخبار، ویدیو‌ها و عکس‌های ما آگاه شوید

صفحه‌های ایران هلی شات

گفت و گوی زنده

We are Online! All the time!

عناوین اخبار مهم ایران هلی شات

در این خبرنامه به برخی اخبار مهم ایران هلی شات پرداخته می‌شود.

استقبال مخاطبان از سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری خدمات تصویربرداری هوایی ایران هلی شات با موج پر شوری از استقبال مخاطبان روبرو شده است. از نظرات مختلف مخاطبان تا تعداد متعدد بارگذاری فایل PDF مرتبط با آن همگی نشان دهنده‌ی نیاز بازار ارایه‌ی خدمات تصویربرداری هوایی به شفافیت و رقابت مبتنی بر صداقت است.

حضور ایران هلی شات در شبکه‌های اجتماعی

ایران هلی شات در ادامه سیاست ارتباط دوسویه با عموم متخصصان و علاقه‌مندان تصویر برداری هوایی صفحات خود را در Facebook ، لنزور و کلوب راه‌اندازی نموده است. خوشحال خواهیم شد اگر نظراتتان را از طریق این شبکه‌های اجتماعی یا راه مستقیم ارتباط با ما به اطلاع ما برسانید.

نمونه کارهای جدید در راه

برای مشاهده‌ی همکاران متخصص و دریافت کنندگان خدمات تصویر برداری هوایی، همچنین تماشای تصاویر هوایی زیبا از نماهای جذاب و چشمگیر توسط عموم علاقه مندان سیاست ایران هلی شات در درج نمونه کارهای جدید در قالب فیلم و عکس ادامه می‌یابد. شایان ذکر است به جز در موارد خاص تصاویر HD نمونه کارها نیز در وبگاه گروه ایران هلی شات برای بارگذاری قرار داده می‌شود.

تحولات اساسی در وبگاه

به دنبال ارتقای سطح و تخصصی شدن خدمات تصویربرداری هوایی به زودی وبگاه ایران هلی شات شاهد تحولات اساسی خواهد بود. این تحولات شامل ارایه‌ی نمونه کارهای بیشتر، دسته بندی دقیق‌تر خدمات و مطالب آموختنی بیشتر است.

تجهیزات جدید تصویربرداری هوایی

با اینکه امروز ایران هلی شات از قدرتمند ترین تجهیزات تصویربرداری هوایی برخوردار است، توقف در این نقطه با آرمان‌های ما فاصله‌ی زیادی دارد. به زودی تجهیزات جدید تصویربرداری هوایی ایران هلی شات پس از گذراندن آزمون‌های مختلف مورد استفاده‌ی تجاری قرار خواهند گرفت. اطلاعات بیشتر به زودی در وبگاه ما درج خواهد شد.

با ما تماس بگیرید

تلفن: 44230191 (021)

www.IranHeliShot.ir