تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

تصویربرداری هوایی :: هلی شات :: تصویر برداری حرکتی

هلی شات و گیمبال دستی با ایران هلی شات

به وبگاه رسمی ایران هلی شات ارایه دهنده‌ی خدمات تخصصی عکسبرداری هوایی و هلی شات (تصویربرداری هوایی) و خدمات گیمبال دستی خوش آمدید. در اینجا می‌توانید با خدمات ایران هلی شات بیشتر آشنا شوید، نمونه‌ی کارهای ما را ببینید و در صورت تمایل از خدمات ما بهره‌مند شوید.

عضویت در خبرنامه ایران هلی شات
با عضویت در خبرنامه‌ی ایران هلی شات، از جدیدترین اخبار، ویدیو‌ها و عکس‌های ما آگاه شوید

صفحه‌های ایران هلی شات

گفت و گوی زنده

We are Online! All the time!

بالگرد بدون سرنشین هدهد2، محصولی از شرکت فاتح آسمان شریف، بالگردی با مداومت پروازی 50 دقیقه و امکان حمل بار تا 6 کیلوگرم است. این بالگرد می‌تواند برای پروژه‌های مختلف تصویربرداری هوایی از پیش آماده سازی شود. برای مثال در صورت همآهنگی قبلی و توجیه فنی و اقتصادی پروژه، می‌توان دوربین RED EPIC را نیز روی آن نصب نمود.

هم اکنون به صورت پیش فرض دو دوربین Canon 5D Mark III و Blackmagic Pocket Cinema Camera همراه با پایدار ساز سه محوره روی این بالگرد نصب شده و در حال بهره برداری است. بالگرد بدون سرنشین هدهد2 با دوربین های فوق حدود 35 و 40 دقیقه مداومت پروازی دارد.

هدهد2 می‌تواند برای مقاصد تصویربرداری هوایی تا 1.5 کیلومتر از خلبان/ایستگاه زمینی دور شود در حالی که فیلمبردار کنترل کامل دوربین را بر روی زمین داشته باشد و تصاویر را روی زمین مشاهده نماید. همچنین تصاویر به صورت Full HD بر روی پرنده ضبط می‌شوند.

هدهد2 می‌تواند به کمک سامانه‌ی خلبان خودکار از روی یک مسیر از پیش تعیین شده‌ی قابل تغییر، با سرعت و ارتفاع مشخص قابل تغییر، بارها و بارها حرکت کند تا بهترین تصویر هنری داستانی یا مستند به دست آید. هدهد2 با مدت زمان پرواز نسبتاً طولانی خود، برای ثبت پلان‌های طولانی بدون انقطاع دست فیلمبردار/کارگردان را باز می‌گذارد. این بالگرد که دارای ارابه فرود باز شو است، در شرایط باد تا حداکثر 25 کیلومتر در ساعت توانایی پرواز دارد.

ویژگی‌ها:

  • بالگرد الکتریکی با لرزش و صدای بسیار کم
  • فیلم برداری و عکس برداری با دوربین Canon 5D Mark III/BlackMagic
  • قابلیت حمل و دوربین‌های RED Epic
  • دارای ارابه فرود باز شو
  • قابلیت کنترل راستای دوربین در سه محور Roll ،Tilt و Pan از ایستگاه زمینی
  • پایدارساز سه محوره دوربین -علاوه بر حذف لرزش ها، از انتقال چرخشهای پرنده به دوربین جلوگیری می کند.
  • قابلیت چرخش 360 درجه نامحدود در محور Pan

برگه‌ی اطلاعات بالگرد بدون سرنشین هدهد 2